O przedszkolu

O przedszkolu 2023-07-04T12:33:45+02:00

Naturalny rozwój

Każde dziecko uwielbia swoje przedszkole. Pragniemy aby wszystkie dzieci trafiły do przedszkola, do którego będą chodzić chętnie, bez nadmiernego stresu i na solidnym poziomie. Program Przedszkola ,,Natura” uwzględnia pełen rozwój osobowości małego dziecka: intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy. Celem przedszkola jest stworzenie dzieciom warunków do samorealizacji według indywidualnego tempa, pracy z innymi, kreatywnego myślenia i działania. Dajemy dzieciom możliwość kontaktu ze sztuką, teatrem, tańcem i sportem.

Szczęście i bezpieczeństwo

„Natura” uspołecznia, uczy zaradności, poczucia własnej wartości, samodzielności i koncentracji. Zapewniamy atrakcyjny program edukacyjno – artystyczny, dzięki któremu dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w Przedszkolu „Natura” dzieci – poprzez zabawę – rozwijały swoje zdolności do współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego. Wykwalifikowana i przyjazna kadra nauczycieli dokłada wszelkich starań, aby Państwa dziecko radośnie stawiało pierwsze kroki w samodzielnym odkrywaniu i poznawaniu otaczającego je świata.

Kadra

Przedszkole zatrudnia nauczycieli, którzy ukończyli uczelnie pedagogiczne i posiadają rekomendację do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.Wszyscy nauczyciele w naszej placówce biegle posługują się językiem angielskim oraz realizują plany rozwoju zawodowego i osiągają kolejne stopnie awansu.

Pani Ania
Pani Aniadyrektor Przedszkola Natura
Klaudia
Klaudia wychowawca grupy
Iwona
Iwonaasystent nauczyciela
Monika
Monikawychowawca, nauczyciel języka angielskiego
Katarzyna
Katarzynaasystent nauczyciela
Kasia
Kasiaasystent nauczyciela
Ewelina
Ewelinaasystent nauczyciela
Łukasz
Łukaszwychowawca grupy, nauczyciel języka angielskiego
Natalia
Nataliawychowawca grupy