Gry i zabawy

Gry i zabawy 2023-07-04T13:32:34+02:00

Zabawa jest nauką

Zajęcia dydaktyczne oparte są na programie „Zabawy fundamentalne”. Głównym założeniem jest praca z dzieckiem z wykorzystaniem wszystkich ośmiu rodzajów inteligencji oraz pięciu głównych ścieżek, które prowadzą do mózgu dziecka przez zmysły. Przedszkole Natura wspiera harmonijny rozwój dziecka w przyjaznym otoczeniu. Nasze metody pracy są absolutnie nowatorskie; mają za zadanie wspierać rozwój dziecka w wieku przedszkolnym.

Rozwijamy umiejętności

 • taneczne,
 • wokalne,
 • muzyczne,
 • ruchowe,
 • werbalne,
 • dykcyjne,
 • spotkania z kulturą,
 • wizyty w teatrze, muzeum.

Metody

W naszej pracy wykorzystujemy:

 • muzykoterapię,
 • metodę dziesięciu palców,
 • bajkoterapię według p. Molickiej,
 • metodę Weroniki Sherborne,
 • metodę dobrego startu prof.Bogdanowicz,
 • metodę Marii Montessori.

Galeria