Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Przedszkole Natura Gra Razem

Przedszkole Natura Gra Razem ❤️

W tym roku po raz pierwszy jako przedszkole włączyliśmy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chociaż prywatnie wspieramy już od lat.

Nasze przedszkolaki miały możliwość zostać wolontariuszami i wspólnymi siłami mogliśmy zbierać pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci. Chociaż w naszym przedszkolu akcja trwała bardzo krótko, ogromnie się cieszymy, że udało nam się dołożyć malutką cegiełkę.

Jednak mimo wszystko, najważniejszą wartością dla nas przy organizowaniu tej zbiórki był fakt, że nasze ukochane dzieci mogły otworzyć swoje serca na pomoc drugiej osobie. To najpiękniejsze wartości jakie możemy im przekazać, malutka symboliczna pomoc znaczy bardzo wiele. Na co dzień rozmawiamy z dziećmi o wzajemnym szacunku, tolerancji i pomocy innym i takimi wydarzeniami udaje nam się to pielęgnować.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom z Natury, którzy także otworzyli swoje serca i włączyli się do naszej zbiórki❤️ Jesteście wspaniali 🤗

2022-02-08T15:19:07+01:00