Festyn Rodzinny 2019

15 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Jest to świetna okazja aby poznać się bliżej ze wszystkimi rodzicami, zintegrować się, i także aby świetnie się razem bawić. Nasz festyn rozpoczęły występy dzieci, które śpiewały piosenki dla Mamy i Taty w języku polskim i angielskim, oraz występ grupy tanecznej z naszego przedszkola. Naszą imprezę prowadziła jak zawsze niezastąpiona firma Mozaika, która w ciągu roku prowadzi u nas przepiękne koncerty dla dzieci i  przenosi nas w różne miejsca na świecie. Oprócz zabaw, w których biorą udział całe rodziny, był także czas na pyszny tort oraz na grilla, i odpoczynek. Na koniec przyjechały do nas lody naturalne, a nasze pociechy za udział w zabawie dostały bony na lody. Wszyscy razem tańczyliśmy, śpiewaliśmy i wcieliliśmy się w różne role. Dziękujemy naszym kochanym rodzicom za tak czynny udział w zabawie. Wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Bawiliśmy się świetnie! Wszystkie zdjęcia z Festynu znajdują się na naszym facebooku.

2019-07-22T14:45:09+02:00