Dzień Dziecka :)

Z okazji Dnia Dziecka dla naszych przedszkolaków przygotowaliśmy dzień pełen atrakcji. Zaraz po śniadaniu wszyscy udaliśmy się na nasz ogród, a tam dziewczynki przygotowywały dla siebie bransoletki, chłopcy z balonów robili miecze, mieliśmy okazje zrobić sobie zdjęcia w naszej foto-budce, chętne dzieci miały malowane buźki oraz wszyscy mogliśmy wypić pyszną lemoniadę. Jeszcze przed obiadem odwiedził nas Pan Maciej – Iluzjonista, który oczarował nas wszystkich swoimi sztuczkami! Po obiedzie wróciliśmy na ogród i zamieniliśmy się w małych artystów, i każdy miał okazje coś namalować. Następnie każda grupa rozbiła piniatę z której wyleciało mnóstwo cukierków, a na sam koniec każdy miał okazje zjeść pyszne lody????

Mamy nadzieje, że tego dnia sprawiliśmy naszym dzieciom ogromną radość ????❤️

2019-07-22T14:18:27+02:00