Metoda projektu ,,Podróże małe i duże”

Od 25.03 – 17.04 pracowaliśmy metodą projektu ,,Podróże małe i duże”. Odbyliśmy niezapomnianą podróż po 7 kontynentach i zwiedziliśmy najciekawsze miasta. Na każdy kontynent przeznaczone mieliśmy 3 dni, podczas których poznaliśmy kulturę, potrawy, obyczaje oraz miejsce zamieszkania mieszkańców danego kraju. Atrakcji każdego dnia nam nie brakowało, robiliśmy piękne prace plastyczne, gotowaliśmy lokalne potrawy, piekliśmy babeczki, tańczyliśmy, rozwiązywaliśmy zagadki i uczyliśmy się nowych piosenek i wierszyków! Byliśmy m.in w Brazylii, Peru, Holandii, Australii, Meksyku, Chinach i cała podróż dostarczyła nam wiele niezapomnianych wrażeń! Jednak najlepiej nasze przeżycia zobrazują zdjęcia, które robiliśmy podczas naszej podróży, dlatego zapraszamy Was wszystkich do obejrzenia zdjęć z naszej podróży w galerii oraz na naszym facebooku!

Podróżnicy z przedszkola Natura!

2019-04-19T10:26:38+02:00