Jasełka 2018 – W fabryce zabawek Świętego Mikołaja!

We wtorek  11.12.2018r. w Centrum Kultury w Suchym Lesie odbyły się nasze przedszkolne Jasełka. Tym razem przenieśliśmy się w bajkowy świat do fabryki Świętego Mikołaja. Byly u nas Elfy, Renifery, Pani Mikołajowa i sam Święty Mikołaj. Dzieci zaprezentowały przepiekne świąteczne piosenki przy których oczywiście nie brakowało choreografii. Jak przystało na Jasełka nie zapomnieliśmy o najważniejszym wątku, bez którego nie byłoby tych Świąt. Zapowiedzią naszego występu było przybycie Maryi i Józefa, do Betlejem gdzie narodził się Pan Jezus, i przybyli do Nich Trzej Królowie z darami. Nasz występ zakończył występ grupy tanecznej z naszego przedszkola,a później wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę. Mamy nadzieje, że udało Nam się państwa zaskoczyć i podobał się Wam nasz występ,,a my jesteśmy ogromnie dumni z naszych zdolnych przedszkolaków!

Dziękujemy wszystkim za przybycie, za pomoc i ciepłe słowa, które motywują nas do działania!

2019-02-11T11:26:14+01:00