Konkurs na ,,jesiennego cudaka” 2018

W  zeszłym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs na ,,jesiennego cudaka”. Otrzymaliśmy bardzo dużo, pięknych, oryginalnych prac jesiennych przygotowanych przez dzieci przy pomocy rodziców. Nie sądziliśmy, że wszyscy, aż tak się zaangażują i tyle osób weźmie udział w konkursie. Prace były najróżniejsze, od najmniejszych dyni w przybraniu do wielkich kukiełek. Codziennie nowe przyniesione prace robiły na nas ogromne wrażenie. Bardzo się cieszymy, że rodzice mieli ochotę wspomóc swoje pociechy w przygotowaniu cudaków. Mamy nadzieje, że kolejne konkursy, również będą się cieszyły takim zainteresowaniem. Ciężko było wybrać jedną, najlepszą pracę, dlatego każdy uczestnik konkursu został nagrodzony.Wszystkie prace konkursowe mogliśmy podziwiać przez cały tydzień na naszej, jesiennej wystawie.

2019-01-09T07:18:44+01:00