Prywatne Przedszkole "Natura" zaprasza wszystkie dzieci

Każde dziecko uwielbia swoje przedszkole.

Pragniemy aby wszystkie dzieci trafiły do przedszkola, do którego będą chodzić chętnie, bez nadmiernego stresu i na solidnym poziomie.

Program Przedszkola,,Natura" uwzględnia pełen rozwój osobowości małego dziecka: intelektualny, fizyczny,  społeczny i twórczy.

Celem przedszkola jest stworzenie dzieciom warunków do samorealizacji według indywidualnego tempa, pracy z innymi, kreatywnego myślenia i działania.

Dajemy dzieciom możliwość kontaktu ze sztuką, teatrem, tańcem i sportem.

"Natura" uspołecznia, uczy zaradności, poczucia własnej wartości, samodzielności i koncentracji. Zapewniamy atrakcyjny program edukacyjno - artystyczny, dzięki któremu dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w Przedszkolu "Natura" dzieci - poprzez zabawę - rozwijały swoje zdolności do współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego.

Wykwalifikowana i przyjazna kadra nauczycieli dokłada wszelkich starań, aby Państwa dziecko radośnie stawiało pierwsze kroki w samodzielnym odkrywaniu i poznawaniu otaczającego je świata.

Drodzy Rodzice,

Przedszkole "Natura" to radość i zdrowie każdego dziecka. Wasze dziecko to nasz skarb.

Dbamy o jego szczęście, rozwój i bezpieczeństwo.